Tags Posts tagged with "Zjarr i përmasave të mëdha përfshin servisin në Durrës"

Tag: Zjarr i përmasave të mëdha përfshin servisin në Durrës

Zjarr i përmasave të mëdha përfshin servisin në Durrës, digjen disa...

Pas njoftimit për ngjarjen, zjarrëfikëset dhe policia ndodhen në vendin e ngjarjes dhe po punojnë për neutralizimin e flakëve. Mësohet se servisi ndodhet në...