Tags Posts tagged with "Zhvillim i papritur në Bashkinë e Tiranës: SHKARKOHET nënkryetarja"

Tag: Zhvillim i papritur në Bashkinë e Tiranës: SHKARKOHET nënkryetarja

Zhvillim i papritur në Bashkinë e Tiranës: SHKARKOHET nënkryetarja, Veliaj ‘i...

Shkarkime masive në Bashkinë e Tiranës, largohet nënkryetarja dhe disa drejtorë. Kozeta Mesiti është shkarkuar nga posti i nënkryetares së Bashkisë për shkak të...