Tags Posts tagged with "zbuloni si pritet të jetë sot"

Tag: zbuloni si pritet të jetë sot

Parashikimi i motit, zbuloni si pritet të jetë sot

Sipas Institutit të Gjeoshkencave, Energjisë, Ujit dhe Mjedisit sot (e hënë dt.28) nuk priten reshje në të gjithë qarqet.   TEMPERATURAT   Sot (e hënë dt.28) temperaturat minimale...

Parashikimi i motit, zbuloni si pritet të jetë sot

Instituti i Gjeoshkencave, Energjisë, Ujit dhe Mjedisit bën me dije sen ditën e sotme (e mërkurë dt.23) nuk priten reshje në të gjithë qarqet.   TEMPERATURAT   Sot(e...

Parashikimi i motit, zbuloni si pritet të jetë sot

Sipas Insitutit të Gjeoshkencave sot (e martë, dt.08) nuk priten reshje në të gjithë vendin. Reshjet do të jenë më të shumta sot pasdite.   TEMPERATURAT   Sot...

Parashikimi i motit, zbuloni si pritet të jetë sot

Sipas Institutit të Gjeoshkencave Energjisë, Ujit dhe Mjedisit, edhe gjatë ditës së martë moti do të jetë i kthjellët dhe me temperatura të larta. Parashikimi: Reshjet Të...

Parashikimi i motit, zbuloni si pritet të jetë sot

Sipas Institutit të GJeoshkencave, ditën e sotme priten reshje, në përgjithësi, të dobëta në disa qarqe të vendit (siç tregohet në tabelë, respektivisht për...

Parashikimi i motit, zbuloni si pritet të jetë sot

Edhe ditën e sotme priten reshje të dobëta, deri lokalisht mesatare në qarqet Shkodër dhe Kukës. Sipas asaj që parashikon Instituti i Gjeoshkencave, reshjet...

Parashikimi i motit, zbuloni si pritet të jetë sot

Kthjellime e vranësira kalimtare dominojnë motin në territor deri në mesditë kur vranësirat bëhen më të dukshme në zonat malore, kryesisht në Juglindje të...

Parashikimi i motit, zbuloni si pritet të jetë sot

Instituti i Gjeoshkencave bën me dije se Gadishulli i Ballkanit vazhdon të ndikohet nga një zonë e zgjeruar me presion të ulët atmosferik e...

Parashikimi i motit, zbuloni si pritet te jetë sot

Tashmë jemi futur zyrtarisht në stinën e pranverës dhe mesa duket moti në vijim do të karakterizohet nga ditë të ngrohta. Parashikimi i motit sipas...

Surprizon moti, zbuloni si pritet të jetë sot

Sot moti do të mbetet vranësira  në mesatare  deri të dendura të cilat në zonat malore dhe jug të vendit do të pasohen nga...