Tags Posts tagged with "zbulon TAKIMIN që do të mbahet në Ohër"

Tag: zbulon TAKIMIN që do të mbahet në Ohër

Rama flet për marrëveshjen me Vuçiç dhe Zaev, zbulon TAKIMIN që...

Është mbajtur në Tiranë Forumi i katërt i kryebashkiakëve të Kinës dhe Europës lindore e qëndrore, ku kryeministri Edi Rama ka theksuar rëndësinë e...