Tags Posts tagged with "zbulohen sekretet e super të pasurve"

Tag: zbulohen sekretet e super të pasurve

“Paradise Papers”, zbulohen sekretet e super të pasurve

Bizneset më të mëdha të botës, shefa shtetesh dhe figura të politikës, argëtimit dhe sporteve, që kanë dërguar pasurinë e tyre në parajsa të...