Tags Posts tagged with "‘Zbatoje ose hap krahun’"

Tag: ‘Zbatoje ose hap krahun’

‘Zbatoje ose hap krahun’, Rama përgjigje Bashës: Kush je ti, me...

Kreu I PD, Lulzim Basha i ka dorëzuar një plan për reformën zgjedhore kryeministrit Edi Rama dhe përfaqësuesve të tij e një ditë më...