Tags Posts tagged with "ZBARDHET biseda off record e Berishës me Metën: Lart u ngjite shumë! Shpëtove mirë (E PLOTË)"

Tag: ZBARDHET biseda off record e Berishës me Metën: Lart u ngjite shumë! Shpëtove mirë (E PLOTË)

ZBARDHET biseda off record e Berishës me Metën: Lart u ngjite...

Presidenti i vendit Ilir Meta dhe ish-kryeministi Sali Berisha janë takuar këtë javë në simpoziumin në nder të Azem Hajdarit ku kanë bërë një...