Tags Posts tagged with "Zbardhen emrat e rinj të PS për zgjedhjet lokale"

Tag: Zbardhen emrat e rinj të PS për zgjedhjet lokale

Zbardhen emrat e rinj të PS për zgjedhjet lokale, deputetët dhe...

Partia Socialiste është duke mbledhur në çdo bashki të vendit Asambletë Socialiste në të cilat mbledh propozimet dhe hedh për diskutim kandidaturat për kryetarë...