Tags Posts tagged with "Zaev dhe Djukanoviç vizitë në Durrës"

Tag: Zaev dhe Djukanoviç vizitë në Durrës

Vuçiç, Zaev dhe Djukanoviç vizitë në Durrës, Rama i tregon zonat...

  Kryeministri Edi Rama me Presidentin serb Vuçiç, kryeministri maqedonas Zoran Zaev dhe presidenti i Malit të Zi Milo Djukanovic kanë viztuar zonat e prekura...