Tags Posts tagged with "Xhafaj i kërkon Prokurorisë të thërrasë Bashën dhe Berishën"

Tag: Xhafaj i kërkon Prokurorisë të thërrasë Bashën dhe Berishën

Xhafaj i kërkon Prokurorisë të thërrasë Bashën dhe Berishën, pretendohet...

Ministri i Brendshëm Fatmir Xhafaj I ka kërkuar kreut të Prokurorisë së Krimeve të Rënda Besim Hajdarmata, të thërrasë kryetarin e Partisë Demokratike Lulzim...