Tags Posts tagged with "Vritet me levë hekuri një person te “Plazhi i Vjetër” në Vlorë (EMRI)"

Tag: Vritet me levë hekuri një person te “Plazhi i Vjetër” në Vlorë (EMRI)

Vritet me levë hekuri një person te “Plazhi i Vjetër” në...

Një person është sulmuar dhe vrarë me armë të ftohta në qytetin e Vlorës.   Ngjarja e rëndë ka ndodhur pak minuta më parë te “Plazhi...