Tags Posts tagged with "Vjen zyrtarizimi"

Tag: Vjen zyrtarizimi

Vjen zyrtarizimi, Milani shkarkon Xhampaolon dhe …

Milani ka zyrtarizuar divorcin me Marko Xhampaolon. Klubi kuqezi ka njoftuar shkëputjen e marrëdhënieve me trajnerin pas vetëm 7 javësh kampionat, duke e bërë...