Tags Posts tagged with "vinin nga trafiku i kokainës"

Tag: vinin nga trafiku i kokainës

Sekuestrohen 10 milionë ‎€ pasuri të 53-vjeçarit nga Tirana, vinin nga...

Prona me vlerë mbi 10 milionë dhe një kompani ndërtimi, që dyshohet se janë fituar nga trafiku i kokainës, u sekuestruan nga Policia e...