Tags Posts tagged with "videoja e vogëlushit që po bën xhiron e rrjetit teksa shpërthen në lot"

Tag: videoja e vogëlushit që po bën xhiron e rrjetit teksa shpërthen në lot

‘S’jam kosovar por shqiptar’, videoja e vogëlushit që po bën xhiron...

Videoja e një vogëlushi që e quan veten shqiptar të Kosovës po bën së fundmi xhiron e rrjetit. Ai është diku 6-7 vjeç dhe...