Tags Posts tagged with "VIDEO/ Shembet ura në autostradë"

Tag: VIDEO/ Shembet ura në autostradë

VIDEO/ Shembet ura në autostradë, bien makinat. Tre viktima dhe të...

Tre perona vdiqen ne vend dhe dy u plagosën kur një urë ne autostradë u shemb dhe perpiu poshte disa makina. Ngjarja ndodhi dje...