Tags Posts tagged with "VIDEO/ Koronavirusi si bombë bërthamore"

Tag: VIDEO/ Koronavirusi si bombë bërthamore

VIDEO/ Koronavirusi si bombë bërthamore, Wuhan nga 11 milion banorë në...

Wuhan, qyteti në të cilin lindi virusi korona që ka alarmuar gjithë botën, i ka marrë jetën 132 personave dhe ka prekur mbi 6...