Tags Posts tagged with "Video/ Kina fsheh të dhënat? Trondit infermierja"

Tag: Video/ Kina fsheh të dhënat? Trondit infermierja

Video/ Kina fsheh të dhënat? Trondit infermierja, nxjerr shifrat e frikshme...

Ka dyshime se qeveria kineze e fsheh të vërtetën e viruesit vdekjeprurës. Sipas autoriteteve, deri tani janë raportuar 56 të vdekur dhe rreth 2...