Tags Posts tagged with "VIDEO/ Kambisti rrëfen tmerrin: Më zunë frymën"

Tag: VIDEO/ Kambisti rrëfen tmerrin: Më zunë frymën

VIDEO/ Kambisti rrëfen tmerrin: Më zunë frymën, më lidhen, grabitësit morën...

Muslim Osmani, 70-vjeç nga Delvina punonte si kambist. Mbrëmjen e djeshme ai dhe e bija kanë parë tmerr me sy. Personat të armatosur dhe...