Tags Posts tagged with "VIDEO/ Google prezanton aplikacionin Allo"

Tag: VIDEO/ Google prezanton aplikacionin Allo

VIDEO/ Google prezanton aplikacionin Allo

Aplikacioni më i përfolur nga Google, Allo, tani është në Play Store. Allo është prezantuar në Google I/O dhe premtimi ka qenë që aplikacioni do...