Tags Posts tagged with "VIDEO/ E lidhur"

Tag: VIDEO/ E lidhur

VIDEO/ E lidhur, torturuar dhe e përdhunuar! Angelina Jolie zbulon një...

Duket se shkurorëzimi mes Brad Pitt dhe Angelina Joliet do të nxjerrë në shesh shumë të pathëna rreth jetës private të ish-çiftit. Pasi u shfaqen...