Tags Posts tagged with "Video/ Çfarë thoshte për Shqipërinë pedagogia amerikane që u ndalua sot në protestë"

Tag: Video/ Çfarë thoshte për Shqipërinë pedagogia amerikane që u ndalua sot në protestë

Video/ Çfarë thoshte për Shqipërinë pedagogia amerikane që u ndalua sot...

Opinion.al ka publikuar disa orë më parë një video ekskluzive ku shihet studiuesja dhe pedagogia amerikane Lory Amy, e cila është ndaluar pa arsye...