Tags Posts tagged with "Vetëm kriminelë dhe yje të vetëkënaqur ka në këtë vend? Kozeta Kurti sqaron deklaratën e saj"

Tag: Vetëm kriminelë dhe yje të vetëkënaqur ka në këtë vend? Kozeta Kurti sqaron deklaratën e saj

Vetëm kriminelë dhe yje të vetëkënaqur ka në këtë vend? Kozeta...

Ditën e djeshme gazetarja e njohur Kozeta Kurti ka postuar në “Facebook” një status ku shprehet e indinjuar për atë se çfarë lexon ditët...