Tags Posts tagged with "Vendimi i papritur i Cozman-Noizyt…"

Tag: Vendimi i papritur i Cozman-Noizyt…

Vendimi i papritur i Cozman-Noizyt…

Dy reperat që u bënë protagonistë të një sherri të madh, madje dhe me armë në qendër të Prishtinës, Noizy dhe Cozman, duket se...