Tags Posts tagged with "Veliaj ‘i vë fshesën’ zyrtarëve të PDIU"

Tag: Veliaj ‘i vë fshesën’ zyrtarëve të PDIU

Zhvillim i papritur në Bashkinë e Tiranës: SHKARKOHET nënkryetarja, Veliaj ‘i...

Shkarkime masive në Bashkinë e Tiranës, largohet nënkryetarja dhe disa drejtorë. Kozeta Mesiti është shkarkuar nga posti i nënkryetares së Bashkisë për shkak të...