Tags Posts tagged with "Veliaj dhe Rama japin lajmin e mirë"

Tag: Veliaj dhe Rama japin lajmin e mirë

Shtëpi dhe punë e re për pjesëtarët e familjes Luri në...

  Familja e Dallëndyshe Lurit, e cila u godit nga tërmeti i 26 nëntorit e humbi strehën, sot, njësoj si mijëra familje të tjera të...