Tags Posts tagged with "vdes turistja dhe plagoset rëndë bashkëshorti"

Tag: vdes turistja dhe plagoset rëndë bashkëshorti

Foto/ Aksidenti tragjik në Sarandë, vdes turistja dhe plagoset rëndë bashkëshorti

Nga aksidenti i rëndë i ndodhur sot në rrugën Sarandë – Butrint, afër kanalit të Çukës, ka gjetur vdekjen një turiste italiane dhe është...