Tags Posts tagged with "vajzën nga Shkodra që po shkëlqen në Suedi"

Tag: vajzën nga Shkodra që po shkëlqen në Suedi

Njihuni me Erikën, vajzën nga Shkodra që po shkëlqen në Suedi

Erika Bitanji, vajza nga Shkodra ka kohë që ka rënë në sy për talentin e saj në muzikë e kërcim në “Swedish Idol” dhe...