Tags Posts tagged with "udhëtonte me prindërit dhe bashkëshortin"

Tag: udhëtonte me prindërit dhe bashkëshortin

Aksidenti i tmerrshëm/ Mermeri vret 24 vjeçaren, udhëtonte me prindërit dhe...

Një aksident i tmerrshëm ndodhi sot në Lushnje. Një vajzë 24 vjeçe humbi jetën fatalisht pasi makina me të cilën udhëtonte bashkë me prindërit...