Tags Posts tagged with "ua kujton Ronaldos dhe Bradley Cooperit se çfarë kanë humbur"

Tag: ua kujton Ronaldos dhe Bradley Cooperit se çfarë kanë humbur

Irina josh me të kuqe, ua kujton Ronaldos dhe Bradley Cooperit...

Ishte më e përfolura kur ishte në lidhje Cristiano Ronaldo-n, më pas e njëjta situatë kur u martua me aktorin e famshëm Bradley Cooper. Por...