Tags Posts tagged with "U tha se ishte SHTATZËNË"

Tag: U tha se ishte SHTATZËNË

U tha se ishte SHTATZËNË, tani Genta Ismajli na zbulon barkun...

  Pak kohë më parë në media u aludua se këngëtarja e njohur dhe shumë e dashur për publikun Genta Ismajli, ishte shtatzanë, duke patur...