Tags Posts tagged with "U përfol për ndarje"

Tag: U përfol për ndarje

U përfol për ndarje, Eni Koçi zbulon të vërtetën se ç’po...

Pas një kohe të gjatë në heshtje, ditën e djeshme Eni Koçi dhe Genc Prelvukaj tërhoqën vëmendjen e mediave me postimet e tyre që...