Tags Posts tagged with "u kapën me 3 kg drogë"

Tag: u kapën me 3 kg drogë

Politikani e këngëtarja shqiptare mbeten në burg, u kapën me 3...

Rediart Cankja dhe Shpresa S. do te qendrojnë në arrest me burg deri në tetor. Dy dite me pare në makinën me të cilën...