Tags Posts tagged with "Trump: Synohet “partneritet i madh” me Rusinë dhe Kinën"

Tag: Trump: Synohet “partneritet i madh” me Rusinë dhe Kinën

Trump: Synohet “partneritet i madh” me Rusinë dhe Kinën

Presidenti amerikan, Donald Trump, mbrëmë e ka paraqitur strategjinë e sigurisë kombëtare të Shteteve të Bashkuara, me të cilën merret linjë e fortë ndaj...