Tags Posts tagged with "Trump me flamurin shqiptar"

Tag: Trump me flamurin shqiptar

Trump me flamurin shqiptar, Rama bën batuta për Bashën në Nju...

Kryeministri Edi Rama dhe ministri i Evropës dhe Punëve të Jashtme Ditmir Bushati kanë marrë pjesë në mbledhjen hapëse të Asamblesë së Përgjithshme të...