Tags Posts tagged with "tritol dhe një letër në makinë"

Tag: tritol dhe një letër në makinë

Kërcënohet avokatja në Tiranë, tritol dhe një letër në makinë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Tiranë, ku një avokate është kërcënuar me jetë. Avokates me inicialet A.Z i është...