Tags Posts tagged with "trajneri Reja merr një vendim"

Tag: trajneri Reja merr një vendim

Dëmtimi i Hysajt, trajneri Reja merr një vendim

  Shqipëria zhvilloi paraditen e sotme stërvitjen e radhës në ditën e dytë të përgatitjeve për ndeshjen ndaj Turqisë. Trajnerin dhe stafin e tij që...