Tags Posts tagged with "Trajleri përplas autobusin në Librazhd"

Tag: Trajleri përplas autobusin në Librazhd

Trajleri përplas autobusin në Librazhd, humb jetën 82-vjeçarja

Një aksident i rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në aksin rrugor  Librazhd-Qafë-Thanë dhe për pasojë ka humbur jetën një e moshuar, ndërsa dy...