Tags Posts tagged with "Tmerri 2 minuta pas ngritjes në ajër"

Tag: Tmerri 2 minuta pas ngritjes në ajër

Tmerri 2 minuta pas ngritjes në ajër, kryeministri kanadez: Avioni me...

  Kryeministri kanadez Justin Trudeau tha se ka prova që tregojnë se ishte një raketë iraniane ajo që rrëzoi aeroplanin ukrainas me pasagjerë dhe se...