Tags Posts tagged with "Tiranë"

Tag: Tiranë

Lidhja Shqiptare e Prizrenit ripertriu Epokën e Gjergj Kastriotit/ Nga Azgan...

 -Unoni Artistik i Kombit Shqiptar shtroi Sofrën Dardane në 140 vjetorin e saj dhe Vitin Jubilar të Skënderbeut- 140 vjet më parë në kryeqytetin e...

Ferrari që po “terrorizon” Tiranën, po tremb edhe policët (Foto)

Një makinë Ferrari është parë dje të qarkullojë në rrugët e Tiranës, ku qytetarët raportojnë se lëvizte me shpejtësi e mbi të gjitha ka...

Tiranë, Polici Bashkiak i vendos bllokues makinës, po ja zgjidhja e...

Një polic bashkia është detyruar që të denoncojë një qytetar në polici mbrëmjen e djeshme. Burime nga policia bëjnë me dije për Gazeta Express se në...

Tiranë, shoferi i dehur përplas dy makina, i bën rezistencë arrestimit

Policia e Tiranës ka arrestuar një person për drejtim mjeti nën ndikimin e alkoolit. Preng Gjikolaj duke drejtuar mjetin me targa AA904LH ka goditur 2...

Tiranë, polici pa patentë bën aksident, ja çfarë i bënë kolegët...

Policia e Tiranës në bashkëpunim me Shërbimin e Çështjeve të Brendshme dhe Ankesave kanë arrestuar në flagrancë Gëzim Frroku, vjeç 41, banues në Tiranë. Sipas...