Tags Posts tagged with "Thaçi: Takimet me Vuçiç do të shpeshtohen"

Tag: Thaçi: Takimet me Vuçiç do të shpeshtohen

Thaçi: Takimet me Vuçiç do të shpeshtohen, na duhet Ekip Uniteti

Presidenti i Kosovës, HashimThaçi, porositi nga Brukseli spektrin politik kosovar që mos të humbasin kohë në krijimin e institucioneve të reja. Pas takimit me presidentin serb, Aleksandar Vuçiç dhe përfaqësuesen...