Tags Posts tagged with "Teuta merr vendin e parë"

Tag: Teuta merr vendin e parë

Teuta merr vendin e parë, Tirana dhe Partizani ne ndjekje

Kategoria Superiore mbylli ditën e sotme të gjitha ndeshjet e javës së tetë, ndërkohë që edhe tabela e renditjes ka pësuar ndryshime. Vendin e parë...