Tags Posts tagged with "Terroristi i New Yorkut la një letër në skenën e krimit"

Tag: Terroristi i New Yorkut la një letër në skenën e krimit

Terroristi i New Yorkut la një letër në skenën e krimit

Terroristi që kreu sulmin e djeshëm në New York, ku humbën jetën tetë persona, uzbeku Sayfullo Saipov, ishte vozitës taksie dhe kishte shkelur me...