Tags Posts tagged with "tërmete të vogla gjatë natës"

Tag: tërmete të vogla gjatë natës

Vlora lëkundet sërish, tërmete të vogla gjatë natës

Vlora është lëkundur sërish nga tërmetet, ku sipas EMSC-së, janë me magnitudë rreth 2 deri në 3 Ballë të shkallës Rihter dhe disa prej...