Tags Posts tagged with "Tefta Radi: Dita ime e fundit me Frankon"

Tag: Tefta Radi: Dita ime e fundit me Frankon

Tefta Radi: Dita ime e fundit me Frankon

Mbrëmjen e djeshme, miq dhe kolegë të Françesk Radit u mblodhën për të ndarë kujtime, rrëfime e emocione në programin ‘Soiree’. Pas shumë kohësh...