Tags Posts tagged with "të vihen në zbatim planet e emergjencës"

Tag: të vihen në zbatim planet e emergjencës

Alarmi nga virusi i Kinës/ Manastirliu sqaron: Shqipëria është vend me...

TIRANË– Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu ka sqaruar qytetarët se Shqipëria është vend me rrezikshmëri të ulët për t’u prekur nga...