Tags Posts tagged with "Takohen babai i Albert Krasniqit dhe ai i Noizyt (Foto)"

Tag: Takohen babai i Albert Krasniqit dhe ai i Noizyt (Foto)

Takohen babai i Albert Krasniqit dhe ai i Noizyt (Foto)

Sherri mes reperit nga Shqipëria Rigels Rajku, i njohur si Noizy dhe atij nga Kosova Ylber Abdullahu, i njohur si Cozman, ka bërë bujë...