Tags Posts tagged with "Tahiri publikon video ku kandidati për deputet i LSI-së i fut zarfin në xhep të dhunuarit"

Tag: Tahiri publikon video ku kandidati për deputet i LSI-së i fut zarfin në xhep të dhunuarit

Tahiri publikon video ku kandidati për deputet i LSI-së i fut...

Një luftë e vërtëtë ka filluar mes PS-së dhe LSI-së këtë fushatë elektorale. Ish ministri Tahiri dhe kreu i PS-së për Tiranën ka publikuar...