Tags Posts tagged with "Sulmohet doktori i VIP-ave: “I ke bërë të gjitha njësoj” (Foto)"

Tag: Sulmohet doktori i VIP-ave: “I ke bërë të gjitha njësoj” (Foto)

Sulmohet doktori i VIP-ave: “I ke bërë të gjitha njësoj” (Foto)

Tashmë doktor Skerdi është bërë doktori më i famshëm në Shqipëri si dhe mik i shumë personazheve të famshëm, veçanërisht atyre femra. Këto të fundit...