Tags Posts tagged with "spektakël dhe gola kundër Moldavisë"

Tag: spektakël dhe gola kundër Moldavisë

Shqipëria super, spektakël dhe gola kundër Moldavisë

Shqipëria ka fituar me rezultatin 4 me 0 kundër Moldavisë. Ndeshja ishte e vlefshme për Euro 2020. Për Shqipërinë shënuan Cikalleshi, Bare dhe Trashi...