Tags Posts tagged with "sozia në miniaturë i Edi Ramës"

Tag: sozia në miniaturë i Edi Ramës

Klinton Zeqiraj: Unë, sozia në miniaturë i Edi Ramës, qytetarët më...

  Nga KLOTILDA HARKA   Gazetari i emisionit “Stop”, Klinton Zeqiraj, i veshur si Kryeministri Edi Rama dhe me flokë e mjekër të zbardhur, doli në takim...